Autem

Autem je to nejjednodušší a nejpohodlnější. Vystoupíte příme na našem parkovišti před privátem. Ke každému pokoji je vyhrazeno jedno místo na parkování.
Jak se k privátu dostanete, záleží samozřejemě na tom, odkud pojedete. V každém případě musíme ze silnice I/14 zabočit na silnici 294. Ta stoupá Rokytnicí a vede až na Rezek a dál do Vítkovic. Vy však musíte odbočit za dolním náměstím u chaty "Apartmány Veronika" doleva a pokračovat nahoru k našemu privátu.

Veřejnou dopravou

Nejblíže k našemu privátu je autobusová zastávka "Rokytnice nad Jizerou, náměstí". K té se dostanete z Prahy přímými autobusy. Většina z nich jezdí přes Jičín, některé přes Turnov. Spojení doporučujeme vyhledat na internetu, např. na známém odkazu IDOS.
Od zastávky autobusu je to k nám pěšky přibližně 900 m.

Cyklobus

Během letní sezóny jsou v provozu Krkonošské turistické linky - autobusy speciálně upravené k přepravě minimálně 15 jízdních kol. Tyto „cyklobusy“ nabízí přepravu po Krkonoších také pěším turistům a jezdí napříč celými Krkonošemi - od Harrachova až na Pomezní Boudy. Nejbližší zastávka je na náměstí.

Skibus

Skibus přepravuje zdarma lyžaře k lyžařským areálům napříč celou Rokytnicí nad Jizerou. Nejbližší zastávka je, stejně jako v předešlých případech, na náměstí. Jízdní řád skibusu je zde.Pokud se chcete na něco zeptat, nebo si pobyt rezervovat, neváhejte nás kontaktovat.

Buď telefonicky, na číslo:
774 575 556

nebo e-mailem, na adresu:
info@rokytnice-prokupci.cz

Najdete nás také na Facebooku:

https://cs-cz.facebook.com/PrivatekVRokytniciNadJizerouNaše adresa: Horní Rokytnice 561

Najdete nás na mapy.cz

Copyright © 2013-2020 zjerabek@gmail.com All Rights Reserved.